Rozsiądź się wygodnie i poznaj listę najchętniej wybieranych zabiegów tego roku! Jeśli jeszcze z nich nie korzystałaś/-eś, nie przestawaj czytać, aby dowiedzieć się, dlaczego warto.

1. Biostymulacja

Niekwestionowany hit wśród zabiegów ostatnich miesięcy. Dla kogo? Tak naprawdę dla każdego. Daje wszystko, czego potrzebuje niemal każdy, niezależnie od wieku – wpływa na naturalną produkcję kolagenu, dzięki czemu skóra staje się nawilżona, wygładzona i świetlista. To jeden z tych zabiegów, który często nie wyklucza alergików (o wyjątkach poinformuje Cię lekarz). Największy plus? Poprawa jakości skóry, a przez to wyglądu całej twarzy (lifting oraz podkreślenie owalu) są naprawdę zauważalne, ale przy tym całkowicie naturalne. Nie musisz, więc obawiać się przerysowanego efektu czy nabycia „nowych” karykaturalnych rysów twarzy.

Dowiedz się więcej o zabiegach biostymulujących: https://realyou.pl/zabieg/biostymulacja-skory 

 

2. Modelowanie kwasem hialuronowym

Modelowanie twarzy kwasem hialuronowym także nie traci na popularności. Tzw. wolumetria twarzy, czyli modelowanie bez skalpela polega na podaniu kwasu hialuronowego w wybrane partie jak np. broda, kąty żuchwy czy policzki, by wydobyć i podkreślić ich kształt. Jeśli zastanawiasz się, jaki to ma sens, zaufaj nam, że tym sposobem naprawdę można odjąć sobie kilka ładnych lat. A uzyskany efekt jędrnych policzków czy wyrazistego owalu może utrzymywać się nawet przez kilkanaście miesięcy.

Sprawdź szczegóły tego zabiegu: https://realyou.pl/zabieg/wypelnianie-kwasem-hialuronowym-wolumetria 

 

3. Laser frakcyjny

Laser frakcyjny to urządzenie, które sprawdza się zarówno w zabiegach na twarz, jak i na ciało. Doskonale radzi sobie z przebarwieniami, rozstępami, bliznami. Pomaga również przywrócić skórze napięcie i zniwelować zmarszczki. Widząc groźnie brzmiące słowo „laser”, możesz zastanawiać się, jak działa? Otóż wiązka światła powoduje mikrouszkodzenia, które zmuszają skórę do rozpoczęcia procesu regeneracji. Powoduje to, podobnie jak w przypadku biostymulatorów, zwiększenie produkcji kolagenu i elastyny. Na efekt trzeba chwilę poczekać, ale warto! Rezultaty są długotrwałe i naturalne, zwłaszcza jeżeli poddamy się serii zabiegów. W efekcie skóra staje się pełna blasku, napięta i odmłodzona.

Poznaj lepiej zabiegi laserowe: https://realyou.pl/zabieg/zabiegi-laserowe-laser-frakcyjny-diodowy-naczyniowy

 

4. Nici liftingujące

Nici liftingujące skradły serca kobiet na całym świecie, jako skuteczny sposób na opadające policzki i kontur twarzy. Są doskonałą alternatywą dla chirurgicznego liftingu. Działają dwutorowo: z natychmiastowo widocznym efektem liftingują tkanki, a także stymulują skórę do odbudowy przez wiele miesięcy od zabiegu. Warto wiedzieć, że nici dzielą się na proste i haczykowe. Proste, zwane także PDO są stosowane najczęściej wokół oczu i ust. Haczykowe dzięki mikroskopijnym haczykom unoszą skórę, działając jak odmładzające kotwice.

Więcej na temat nici: https://realyou.pl/zabieg/nici-liftingujace

 

5. Peelingi medyczne

Aby odpowiednio dbać o skórę, najpierw należy pozbyć się tego, co jej nie służy – mowa o martwym naskórku, zatkanych porach i zanieczyszczeniach. Złuszczanie naskórka to pierwszy krok do świeżego, promiennego wyglądu. Idealnym wsparciem dla domowej pielęgnacji są tu peelingi medyczne, wykonywane przez specjalistów w gabinetach. Czym taki peeling różni się od tego, który możesz wykonać sama w domu? Podczas peelingu medycznego aplikowane są preparaty w dużo większych stężeniach, co bardzo istotne, indywidualnie dobrane do potrzeb skóry przez dermatologa. Po większości tego typu zabiegów w ciągu kilku dni od aplikacji następuje stopniowe złuszczanie naskórka. I choć niekoniecznie „zrzucanie skóry” jest przyjemnym procesem, to efekt wart jest tego drobnego poświęcenia. Podczas regeneracji skóra odzyskuje blask i jędrność.  Jednakże łuszczenie skóry nie jest w przypadku peelingów regułą – są też takie, które od razu po wykonaniu przygotowują skórę na „wielkie wyjście”.

Dowiedz się więcej o peelingach: https://realyou.pl/zabieg/peelingi-medyczne